Dames 3

Home > Teams > Dames 3

Teamleden

  • Chantal

  • Heleen

  • Jasmijn

  • Joyce

  • Kelly R.

  • Madelon N.

  • Sharon

  •  Suzanne

Trainer & coach

  • Erwin

Trainingstijden

  • Donderdag van 20:30 tot 22:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-10-202014:00 uurVovero DS 3-Yum DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
10-10-202013:00 uurDVO DS 5-Vovero DS 3 Het Paradijs Oud-Beijerland
17-10-202014:00 uurVovero DS 3-Hou Stand DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
07-11-202014:00 uurVovero DS 3-DVO DS 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
14-11-202018:30 uurHou Stand DS 3-Vovero DS 3 Sportcentrum West Rotterdam
21-11-202014:00 uurVovero DS 3-Apollo DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
27-11-202020:30 uurApollo DS 2-Vovero DS 3 Cromstrijen Numansdorp
12-12-202014:00 uurVovero DS 3-Volley Voorne DS 4 Vervallen wedstrijd: 7000D4A1 BA, Datum: zaterdag 12 december, 14:00, Speellocatie: De Rozenburcht Rozenburg ZH

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 7000D4A1 AB, Datum: zaterdag 19 september, 18:30, Speellocatie: MFC De Meander, Vlinderslag 1 - 5, 3233GX Oostvoorne
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
19-09-202018:30 uur
12-09-202011:00 uurYum DS 2 - Vovero DS 30-4 12-25, 19-25, 15-25, 12-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Vovero DS 3154010058
2Apollo DS 22544175173
3Hou Stand DS 314319581
4DVO DS 511137894
5Yum DS 2100458100
Volley Voorne DS 4000000