Meisjes C

Home > Teams > Meisjes C

Teamleden

  • Amy van V.

  • Christina

  • Elma

  • Ilse

  • Niveka

  • Noa

  • Sanne

  • Simone

Trainers

  • Chantal
  • Kris

Coach

  • n.n.b.

Trainingstijden

  • Donderdag van 19:00 tot 20:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-10-202116:00 uurVovero MC 1-Move4U MC 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-10-202119:30 uurVovero MC 1-Meteoor MC 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
30-10-202112:30 uurHou Stand MC 2-Vovero MC 1 Sportcentrum West Rotterdam
06-11-202109:30 uurSmash'66 MC 2-Vovero MC 1 Blokweer Alblasserdam
13-11-202116:00 uurVovero MC 1-Forza Schouwen-Duiveland MC 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
27-11-202114:30 uurMeteoor MC 1-Vovero MC 1 Oosterbliek Gorinchem

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-10-202114:30 uurForza Schouwen-Duiveland MC 1-Vovero MC 11-3 24-26, 13-25, 25-11, 21-25
02-10-202116:00 uurVovero MC 1-Hou Stand MC 24-0 25-11, 25-8, 25-9, 25-9
25-09-202113:15 uurMove4U MC 2-Vovero MC 10-4 8-25, 10-25, 15-25, 7-25
18-09-202116:00 uurVovero MC 1-Smash'66 MC 24-0 25-6, 25-9, 25-14, 25-2

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volley Zuid MC 2312103309222
2Yum MC 1412107351344
3Hou Stand MC 131193280153
4Spirit MC 1411108380371
5Fusion Rotterdam MC 149810403389
6Intermezzo MC 140016156400

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login