Recreanten

Home > Teams > Recreanten

Teamleden

  • Andika
  • Arthur
  • Helma 
  • Jaap (trainen)
  • Frans
  • Madelon
  • Marijanne
  • Maurice (trainen)
  • Wendy

Trainers

  • Marianne

Trainingstijden

  • Dinsdag van 20.00 tot 21.30 uur
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendErasmus Volley XR 7-Vovero XR 1 Woudestein Rotterdam
07-12-202120:30 uurVovero XR 1-Astrea XR 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
16-12-202121:30 uurErasmus Volley XR 6-Vovero XR 1 Woudestein Rotterdam
11-01-202220:30 uurVovero XR 1-Hou Stand XR 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
26-01-202221:00 uurDrieslag XR 1-Vovero XR 1 De Swaensvoet Nieuw-Beijerland
01-02-202220:30 uurVovero XR 1-VCN XR 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
15-02-202220:30 uurVovero XR 1-Erasmus Volley XR 6 De Rozenburcht Rozenburg ZH
11-03-202219:15 uurVCN XR 2-Vovero XR 1 Oostgaarde Capelle aan den IJssel
17-03-202219:30 uurHou Stand XR 5-Vovero XR 1 Sportcentrum West Rotterdam

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
23-11-202120:30 uurVovero XR 1-Erasmus Volley XR 71-3 25-27, 21-25, 25-22, 22-25
18-11-202119:00 uurErasmus Volley XR 7-Vovero XR 1uitgesteld
09-11-202120:30 uurVovero XR 1-Yum XR 12-2 15-25, 13-25, 25-15, 25-22
26-10-202120:30 uurVovero XR 1-Drieslag XR 13-1 25-11, 20-25, 25-9, 25-15
08-10-202120:00 uurAstrea XR 3-Vovero XR 10-4 18-25, 15-25, 21-25, 22-25
22-09-202121:00 uurYum XR 1-Vovero XR 13-1 19-25, 29-27, 25-20, 25-20

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCN XR 2517173485370
2Yum XR 1513137461421
3Hou Stand XR 56121212530513
4Vovero XR 1511119458420
5Erasmus Volley XR 63884281259
6Astrea XR 368816512549
7Erasmus Volley XR 766618460582
8Drieslag XR 145511309382

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login