Speelschema

Home > Vereniging > Speelschema

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVovero DS 1-DVO DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
OnbekendRVC/Libanon '50 DS 6-Vovero DS 1 Sportcentrum Kralingen Rotterdam
OnbekendVolley Zuid DS 4-Vovero DS 1 Mercatus College Rotterdam
OnbekendVovero DS 3-Spivo DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
OnbekendVolley Voorne DS 3-Vovero DS 3 MFC De Meander Oostvoorne
OnbekendVovero DS 2-Sliedrecht Sport DS 11 De Rozenburcht Rozenburg ZH
OnbekendVovero HS 1-Bernisse HS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
OnbekendBernisse HS 2-Vovero HS 1 De Drenkwaard Zuidland
OnbekendHou Stand HS 3-Vovero HS 1 Sportcentrum West Rotterdam
OnbekendVovero MA 1-Hou Stand MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
22-01-202216:00 uurRVC/Libanon '50 DS 6-Vovero DS 1 Sportcentrum Kralingen Rotterdam
26-01-202221:00 uurDrieslag XR 1-Vovero XR 1 De Swaensvoet Nieuw-Beijerland
29-01-202214:00 uurVovero DS 3-Spivo DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-01-202214:00 uurVovero MB 1-Spirit MB 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-01-202214:15 uurSwitch'89 MA 1-Vovero MA 1 Walburghal Zwijndrecht
29-01-202216:00 uurVovero N6 1-Hou Stand N6 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-01-202216:00 uurVovero DS 1-Erasmus Volley DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-01-202216:00 uurVovero MA 2-Hou Stand MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-01-202216:15 uurVolley Voorne N6 1-Vovero N6 2 MFC De Meander Oostvoorne
29-01-202218:00 uurVovero DS 2-RVC/Libanon '50 DS 8 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-01-202218:00 uurVovero HS 1-Apollo HS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
01-02-202220:30 uurVovero XR 1-VCN XR 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
04-02-202220:30 uurApollo DS 2-Vovero DS 3 Cromstrijen Numansdorp
05-02-202214:00 uurVovero N6 2-HWVV Fidus N6 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202214:00 uurVovero MB 1-DVO MB 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202216:00 uurVovero N6 1-HWVV Fidus N6 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202216:00 uurVovero DS 1-Intermezzo DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202218:00 uurVovero DS 2-Fusion Rotterdam DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202218:00 uurVovero HS 1-Intermezzo HS 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202218:00 uurVovero MA 1-Vovero MA 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
11-02-202220:30 uurApollo DS 1-Vovero DS 1 Cromstrijen Numansdorp
12-02-202211:00 uurDVO N6 1-Vovero N6 2 Het Paradijs Oud-Beijerland
12-02-202212:00 uurHWVV Fidus N6 1-Vovero N6 1 Kees Verkerkhal Puttershoek
12-02-202214:15 uurSwitch'89 MA 1-Vovero MA 2 Walburghal Zwijndrecht
12-02-202214:30 uurVolley Voorne MB 1-Vovero MB 1 MFC De Meander Oostvoorne
12-02-202216:15 uurVolley Voorne DS 2-Vovero DS 2 MFC De Meander Oostvoorne
12-02-202218:00 uurIntermezzo HS 1-Vovero HS 1 De Staver Sommelsdijk
15-02-202220:30 uurVovero XR 1-Erasmus Volley XR 6 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-02-202210:45 uurHWVV Fidus N6 2-Vovero N6 2 Kees Verkerkhal Puttershoek
19-02-202213:30 uurRVC/Libanon '50 DS 8-Vovero DS 2 Sportcentrum Kralingen Rotterdam
19-02-202214:00 uurVovero DS 3-Apollo DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-02-202214:00 uurVovero MB 1-Volley Voorne MB 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-02-202216:00 uurVovero N6 1-Next Volley Dordrecht N6 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-02-202216:00 uurVovero DS 1-Spirit DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-02-202216:00 uurVovero MA 2-Meteoor MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-02-202218:00 uurVovero HS 1-DVO HS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-02-202218:00 uurVovero MA 1-Hou Stand MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
24-02-202221:30 uurErasmus Volley XR 6-Vovero XR 1 Woudestein Rotterdam
03-03-202219:00 uurErasmus Volley XR 7-Vovero XR 1 Woudestein Rotterdam
05-03-202209:00 uurNext Volley Dordrecht N6 3-Vovero N6 1 De Dijk Dordrecht
05-03-202214:00 uurVovero N6 2-DVO N6 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-03-202214:00 uurVovero HS 1-Hou Stand HS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-03-202214:00 uurVovero MB 1-Hou Stand MB 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-03-202214:30 uurMeteoor MA 1-Vovero MA 1 Oosterbliek Gorinchem
05-03-202216:00 uurVovero DS 3-RVC/Libanon '50 DS 7 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-03-202216:00 uurVovero DS 2-Move4U DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
11-03-202219:15 uurVCN XR 2-Vovero XR 1 Oostgaarde Capelle aan den IJssel
12-03-202211:00 uurDVO MB 2-Vovero MB 1 Het Paradijs Oud-Beijerland
12-03-202212:00 uurVCN N6 1-Vovero N6 1 Oostgaarde Capelle aan den IJssel
12-03-202216:00 uurVovero MA 2-Vovero MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
12-03-202217:30 uurFusion Rotterdam DS 3-Vovero DS 2 Alexander Rotterdam
17-03-202219:30 uurHou Stand XR 5-Vovero XR 1 Sportcentrum West Rotterdam
17-03-202221:00 uurErasmus Volley DS 5-Vovero DS 2 Woudestein Rotterdam
18-03-202220:30 uurDVO HS 3-Vovero HS 1 Het Paradijs Oud-Beijerland
19-03-202212:30 uurForza Schouwen-Duiveland MB 1-Vovero MB 1 De Vanger Bruinisse
19-03-202214:00 uurVovero N6 2-Apollo N6 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-03-202214:00 uurVovero MA 1-Switch'89 MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-03-202216:00 uurVovero N6 1-Vollido N6 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-03-202216:00 uurVovero DS 1-Yum DS 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-03-202220:00 uurRVC/Libanon '50 DS 7-Vovero DS 3 Sportcentrum Kralingen Rotterdam
22-03-202220:30 uurVovero XR 1-Astrea XR 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
26-03-202214:15 uurHou Stand N6 1-Vovero N6 1 Sportcentrum West Rotterdam
26-03-202214:30 uurMeteoor MA 1-Vovero MA 2 Oosterbliek Gorinchem
26-03-202215:15 uurApollo N6 1-Vovero N6 2 Cromstrijen Numansdorp
26-03-202216:00 uurVovero DS 3-DVO DS 4 De Rozenburcht Rozenburg ZH
26-03-202217:15 uurVolley2B DS 4-Vovero DS 1 De Ackers Bergschenhoek
26-03-202217:45 uurHou Stand MA 1-Vovero MA 1 Sportcentrum West Rotterdam
02-04-202212:30 uurVollido N6 1-Vovero N6 1 De Ridderhal Hendrik-Ido-Ambacht
02-04-202213:00 uurDVO DS 4-Vovero DS 3 Het Paradijs Oud-Beijerland
02-04-202214:00 uurVovero N6 2-Volley Voorne N6 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
02-04-202214:00 uurVovero HS 1-Bernisse HS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
02-04-202214:00 uurVovero MB 1-Forza Schouwen-Duiveland MB 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
02-04-202216:00 uurVovero DS 1-Volley Zuid DS 4 De Rozenburcht Rozenburg ZH
02-04-202216:00 uurVovero DS 2-Volley Voorne DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-04-202220:30 uurVovero XR 1-Hou Stand XR 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
08-04-202220:30 uurApollo HS 2-Vovero HS 1 Cromstrijen Numansdorp
09-04-202212:30 uurHou Stand MB 2-Vovero MB 1 Sportcentrum West Rotterdam
09-04-202214:15 uurHou Stand DS 2-Vovero DS 1 Sportcentrum West Rotterdam
09-04-202217:45 uurHou Stand MA 1-Vovero MA 2 Sportcentrum West Rotterdam
16-04-202211:00 uurSpirit MB 3-Vovero MB 1 Vrijenburgpoort Barendrecht
16-04-202216:00 uurVovero N6 1-VCN N6 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
16-04-202216:00 uurVovero DS 3-Volley Voorne DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
16-04-202216:00 uurVovero MA 2-Switch'89 MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
16-04-202218:00 uurVovero DS 2-Erasmus Volley DS 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
16-04-202218:00 uurVovero MA 1-Meteoor MA 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
22-04-202219:30 uurMove4U DS 3-Vovero DS 2 Sporthal Holy Vlaardingen
23-04-202217:30 uurSpivo DS 3-Vovero DS 3 Den Oert Spijkenisse

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login