Dames 1

Teamleden

  • Anouk v. K.

  • Esmee

  • Eveline

  • Jolanda

  • Kris

  • Lianne

  • Nina

  • Sophie

Trainer & coach

  • Madelon

Trainingstijden

  • Donderdag van 20:30 tot 22:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
11-12-202120:00 uurVolley Zuid DS 4-Vovero DS 1 Mercatus College Rotterdam
15-01-202216:00 uurVovero DS 1-DVO DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
22-01-202216:00 uurRVC/Libanon '50 DS 6-Vovero DS 1 Sportcentrum Kralingen Rotterdam
29-01-202216:00 uurVovero DS 1-Erasmus Volley DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202216:00 uurVovero DS 1-Intermezzo DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
11-02-202220:30 uurApollo DS 1-Vovero DS 1 Cromstrijen Numansdorp
19-02-202216:00 uurVovero DS 1-Spirit DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-03-202216:00 uurVovero DS 1-Yum DS 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
26-03-202217:15 uurVolley2B DS 4-Vovero DS 1 De Ackers Bergschenhoek
02-04-202216:00 uurVovero DS 1-Volley Zuid DS 4 De Rozenburcht Rozenburg ZH
09-04-202214:15 uurHou Stand DS 2-Vovero DS 1 Sportcentrum West Rotterdam

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Yum DS 1937308897713
2Volley Zuid DS 49302514844803
3Erasmus Volley DS 37242010702594
4Apollo DS 18231914714692
5DVO DS 3622187580486
6Spirit DS 28211815740695
7Vovero DS 19201621765843
8RVC/Libanon '50 DS 69141226794852
9Hou Stand DS 2510913458493
10Intermezzo DS 275523550689
11Volley2B DS 474425516700

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
27-11-202116:00 uurVovero DS 1-Volley2B DS 44-0 25-17, 25-19, 25-23, 25-18
20-11-202111:00 uurYum DS 1-Vovero DS 14-0 25-17, 25-13, 25-18, 25-13
13-11-202116:00 uurVovero DS 1-Hou Stand DS 22-3 25-19, 20-25, 25-20, 21-25, 13-15
06-11-202119:00 uurSpirit DS 2-Vovero DS 14-0 25-23, 27-25, 25-23, 27-25
23-10-202116:00 uurVovero DS 1-Apollo DS 13-1 17-25, 25-23, 25-15, 25-19
14-10-202120:30 uurIntermezzo DS 2-Vovero DS 11-3 24-26, 25-22, 22-25, 21-25
07-10-202119:00 uurErasmus Volley DS 3-Vovero DS 14-0 25-12, 25-15, 25-15, 25-15
02-10-202116:00 uurVovero DS 1-RVC/Libanon '50 DS 64-0 25-23, 25-21, 25-21, 25-19
25-09-202115:00 uurDVO DS 3-Vovero DS 14-0 25-12, 25-12, 25-19, 25-14

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login