Dames 2

Home > Wedstrijden Teams > Dames 2

Teamleden

  • Anouk

  • Chantal

  • Daniëlle

  • Eveline

  • Katie

  • Kim

  • Luna

  • Petra

Trainer

  • n.n.b

Coach

  • Adri

Trainingstijden

  • Donderdag van 20:30 tot 22:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-2-202420:45 uurVovero DS 2-Bernisse DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
02-3-202418:30 uurFlits DS 4-Vovero DS 2 Sportcentrum Papendrecht Papendrecht
09-3-202416:00 uurVovero DS 2-Forza Schouwen-Duiveland DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
16-3-202413:00 uurVolley2B DS 8-Vovero DS 2 De Ackers Bergschenhoek
23-3-202416:00 uurVovero DS 2-Intermezzo DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-4-202419:15 uurSliedrecht Sport DS 12-Vovero DS 2 De Basis Sliedrecht
13-4-202416:00 uurVovero DS 2-Hou Stand DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Forza Schouwen-Duiveland DS 21458461213841108
2DVO DS 41656462015381287
3Vovero DS 21554431914161205
4Sliedrecht Sport DS 121547402414351198
5Volley Voorne DS 31546392614401275
6Apollo DS 21645382914591333
7Hou Stand DS 31538333213571329
8Volley2B DS 81537323313211376
9Flits DS 41426233711951318
10VCN DS 71523204212141421
11Intermezzo DS 31516154811331453
12Bernisse DS 21544578921481

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-2-202416:00 uurVovero DS 2-DVO DS 43-1 25-19, 25-21, 25-16, 20-25
03-2-202415:00 uurVolley Voorne DS 3-Vovero DS 21-3 25-20, 15-25, 20-25, 14-25
27-1-202415:00 uurDVO DS 4-Vovero DS 21-3 27-29, 24-26, 27-29, 25-14
20-1-202416:00 uurVovero DS 2-Apollo DS 23-1 25-20, 21-25, 25-17, 25-23
13-1-202413:15 uurVCN DS 7-Vovero DS 22-3 22-25, 23-25, 25-15, 25-13, 6-15
16-12-202316:00 uurVovero DS 2-Sliedrecht Sport DS 123-1 20-25, 25-18, 25-19, 25-15
09-12-202314:00 uurIntermezzo DS 3-Vovero DS 21-3 22-25, 25-20, 18-25, 12-25
25-11-202316:00 uurVovero DS 2-Volley2B DS 83-1 25-16, 25-10, 25-13, 17-25
23-11-202320:15 uurForza Schouwen-Duiveland DS 2-Vovero DS 23-1 28-26, 25-15, 24-26, 26-24
11-11-202316:00 uurVovero DS 2-Flits DS 43-2 25-12, 21-25, 21-25, 25-19, 15-7
07-11-202319:30 uurBernisse DS 2-Vovero DS 20-4 14-25, 12-25, 20-25, 8-25
28-10-202316:00 uurVovero DS 2-Volley Voorne DS 30-4 14-25, 15-25, 14-25, 19-25
06-10-202320:30 uurApollo DS 2-Vovero DS 21-3 25-19, 14-25, 26-28, 18-25
30-9-202316:00 uurVovero DS 2-VCN DS 74-0 25-11, 25-7, 25-18, 25-8
23-9-202314:30 uurHou Stand DS 3-Vovero DS 20-4 20-25, 19-25, 19-25, 13-25

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Leden Login